ideal sound

O mnie

o mnie

Nazywam się Michał Oczkowski.

 

Dlaczego jestem DJem?

Z muzyką mam do czynienia odkąd pamiętam. Już jako dziecko eksperymentowałem z instrumentami i dźwiękami – oczywiście ku uciesze mojej rodziny:) Praktycznie na każdym etapie mojego życia muzyka była i nadal jest jego nieodłącznym elementem. Później doszła do tego fascynacja elektroniką i najnowszymi technologiami. Nie bez znaczenia jest też fakt, że jestem osobą otwartą i kontaktową, cechuje mnie pomysłowość i chęć działania. To wszystko razem sprawiło, że opuściłem moje korporacyjne biurko i postanowiłem robić to, co naprawdę lubię.

 

Dlaczego jestem DJem, którego szukasz?

Przede wszystkim coś, co traktowałem jako hobby stało się moim sposobem na życie, dlatego w swoją pracę wkładam całe moje serce i zaangażowanie, a to już połowa sukcesu.
Zamiłowanie do muzyki oraz elektroniki to naprawdę bardzo dobre połączenie w tej branży. To pierwsze gwarantuje, że repertuar granych przeze mnie utworów nie zatrzymał się na jednym gatunku (wśród moich prywatnie ulubionych piosenek znajdują się utwory z prawie każdej dekady), a to drugie, że decydując się na mnie otrzymujesz gwarancję jakości sprzętu, a Twoim muzycznym doznaniom nie stanie na przeszkodzie np. trzeszczący głośnik.

 

I ostatnia, ale nie mniej ważna rzecz, to fakt, że kocham ludzi i lubię z nimi pracować, a przecież o to właśnie chodzi, żebyśmy razem pracowali na to, żeby Twoja impreza była taka, jak sobie wymarzysz. Twoja wizja w moim wykonaniu to ta druga połowa sukcesu.

 

Jeśli zależy Ci na pełnym zaangażowaniu, elastyczności i nieszablonowym oraz profesjonalnym podejściu do twojego przyjęcia, imprezy czy eventu, to znaczy, że jesteś na właściwej stronie.

 

Zapraszam do kontaktu.

Kontakt